Umman Parsiyel


Umman parsiyel taşımacılık konularında hizmetlerini aralıksız bir biçimde devam ettirmekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel bir ekip ile tüm Umman parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, uygun fiyat ve maliyetler dahilinde vermektedir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça sıklıkla kullanılan bir taşıma yöntemi olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir taşımacılık biçimi haline gelmiştir. Belirlenen rotalarda Umman parsiyel hizmetleri için belirli aralıklarla araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili detaylı bilgileri operasyon birimimize bildirdikten sonra, operasyon birimimize bağlı ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en güvenli rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Yükünüzün türü ne olursa olsun, en uygun araçlar ile taşınacağından ve varış noktasına problemsiz bir biçimde ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün türüne göre, uygun araçlar ile düzenli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı varış noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Umman parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli farkımız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak, yükünüz ile ilgili bilgileri düzenli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Başlıca ihracat kalemleri, Ham petrol, petrol yağları ve türevleri, demir, alüminyum ve mamulleri, azotlu gübrelerdir.

Başlıca ithalat kalemleri, Hava araçları, altın, demir, petrol yağları, elektronik aletler, inşaat aksamıdır.

Türkiye-Umman İş Konseyinin kurucu anlaşması 1 Aralık 2006 tarihinde İstanbul’da İTO ve TOBB ile Umman Ticaret ve Sanayi Odası (OCCI) arasında imzalanmıştır. Konseyin son toplantısı 9-10 Nisan 2018 tarihlerinde Muskat’ta gerçekleştirilmiştir.

Yükünüzü en ideal rotalar ile planladığımız sürede varış noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, sizin için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile uygun gördüğünüz takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.