Ukrayna


Ukrayna parsiyel taşımacılık konularında faaliyet göstermekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel bir ekip ile tüm Ukrayna parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, ideal fiyat ve maliyetler dahilinde vermektedir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça yaygın kullanılan bir yöntem olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir taşımacılık şeklini almıştır. Belirli rotalarda Ukrayna parsiyel hizmetleri için düzenli olarak araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili detayları operasyon birimimize bildirdikten sonra, ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en ideal rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Yükünüzün niteliği ne olursa olsun, uygun araçlar ile taşınacağından ve teslim noktasına sorunsuz bir biçimde iletileceğinden emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün niteliğine göre, uygun araçlar ile belirli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı varış noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Ukrayna parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli farkımız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak, yükünüz ile ilgili güncel bilgileri sürekli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Başlıca ihracat kalemleri, Gıda ve tarım ürünleri, metaller, tel, kablo, azotlu mineral, gübredir.

Başlıca ithalat kalemleri, Yakıt ve enerji, ilaç, otomobil, makine ve ekipman, kimyasal ürünlerdir.

Yükünüzü en uygun rotalar ile planladığımız sürede varış noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, sizin için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile uygun gördüğünüz takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.