Türkmenistan


Türkmenistan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde en uygun fiyat avantajı ve güvenilir hizmet prensiplerini ön planda tutuyoruz. Türkmenistan’a taşımacılık işlemlerinde teknolojinin avantajlarını olcukça iyi kullanarak esnek ve hızlı hizmet çözümleri ile her türlü parsiyel yük taşımacılığı gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait yüklerin taşındığı bir taşımacılık şekli olarak, ekonomik maliyet avantajı ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılan bir entegre lojistik biçimidir.

Bir çok şirket Türkmenistan’a parsiyel taşımacılık konularında hizmet vermektektedir. Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden ayrılan en önemli özelliğimiz, nakliyesini gerçekleştirdiğimiz yükler ilgili müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendiriyor ve Türkmenistan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Türkmenistan parsiyel taşımacılık planına bağlı kalarak yükleriniz için en uygun rotayı oluşturuyoruz.

Türkmenistan’un tüm şehirlerine parsiyel yüklerinizi sorunsuz bir biçimde teslim edebiliyoruz. Parsiyel yükleriniz için taşımacılık öncesinde bizimle iletişime geçerek uygun olan taşımacılık planları hakkında bilgi almanızı ve taşıma programlarınızı buna göre belirlemenizi önemle rica ederiz.

Başlıca İhraç Ürünlerimiz, Pamuk/tekstil ürünleri, enerji, kimya ve tarım ürünleridir.

Başlıca İthal Ürünlerimiz, İşlenmiş metal, beyaz eşya, elektronik ürünleri, gıda, tekstil sanayi ürünleri, işlenmiş gıda ürünleri, inşaat malzemeleri, ulaştırma araçları ve ilaçlardır.

Türk firmalarınca 1992-2019 yılları arasında Türkmenistan’da müteahhitlik hizmeti bağlamında toplamda yaklaşık 50 Milyar ABD Doları tutarında 1019 proje üstlenilmiştir.

Son yıllarda küresel ekonomik gelişmelerin de etkisiyle ikili ticaret hacmimizin daraldığı ve 2018 yılında da ticaretimizin kaydadeğer oranlarda düştüğü görülmektedir.

Türkmenistan parsiyel yükleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Türkmenistan parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon personellerimiz, yükleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun maliyet ve güvenli çözümler ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.