Tacikistan


Tacikistan parsiyel taşımacılık konularında hizmetlerini aralıksız bir biçimde devam ettirmekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel bir ekip ile tüm Tacikistan parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, uygun fiyat ve maliyetler dahilinde vermektedir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça yaygın kullanılan bir yöntem olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir taşımacılık şeklini almıştır. Belirli rotalarda Tacikistan parsiyel hizmetleri için düzenli olarak araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili cinsi, miktarı gibi bilgileri operasyon birimimize bildirdikten sonra, operasyon birimimize bağlı ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en güvenli rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Yükünüzün türü ne olursa olsun, en ideal araçlar ile taşınacağından ve varış noktasına problemsiz bir biçimde ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün türüne göre, uygun araçlar ile düzenli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı varış noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Tacikistan parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli farkımız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak, yükünüz ile ilgili bilgileri düzenli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Türk müteahhitlik firmaları da Tacikistan’da etkin olup, 1994-2018 yılları arasında şirketlerimiz tarafından Tacikistan’da üstlenilen 49 adet projenin toplam tutarı 600 milyon doları aşmıştır.

Tacikistan tarafı ekonomik ve ticari anlamda ülkemizi önemli bir ortak ve yatırım kaynağı olarak görmektedir. 2018 yılında ikili ticaretimiz TÜİK verilerine göre %10 artışla 380 milyon dolara yaklaşmıştır.

2011 yılında Dünya Ticaret Örgütü’ne üye olan Tacikistan, 625 binlik nüfusu ve 13.812 km2’lik yüzölçümüne paralel olarak küçük fakat açık bir ekonomik modele sahiptir. Merkezi planlı ekonomiden serbest pazar ekonomisine geçiş süreci halen devam etmektedir.

Yükünüzü en ideal rotalar ile planladığımız sürede varış noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, sizin için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile uygun gördüğünüz takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.