Suudi Arabistan Parsiyel


Suudi Arabistan parsiyel taşımacılık konularında hizmetlerini sürdürmekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel bir ekip ile tüm Suudi Arabistan parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, düşük fiyat ve maliyetler dahilinde vermektedir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça yaygın kullanılan bir yöntem olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir taşımacılık şeklini almıştır. Belirli rotalarda Suudi Arabistan parsiyel hizmetleri için düzenli olarak araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili cinsi, miktarı gibi bilgileri operasyon birimimize bildirdikten sonra, operasyon birimimize bağlı ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en güvenli rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Yükünüzün niteliği ve niceliği ne olursa olsun, en ideal araçlar ile taşınacağından ve varış noktasına problemsiz bir biçimde ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün türüne göre, uygun araçlar ile düzenli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı varış noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Suudi Arabistan parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli farkımız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak, yükünüz ile ilgili bilgileri düzenli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Petrolün keşfedildiği 1938 yılından bu yana petrol gelirleriyle büyüyen ve petrol aranması-çıkarılması, işletilmesi-dağıtılması faaliyetleri etrafında gelişen Suudi Arabistan ekonomisinde, milli gelirin yaklaşık yarısı, ihracatın % 80’den fazlası ve devlet gelirlerinin % 90 kadarı petrol gelirlerinden elde edilmektedir.

Başlıca ihraç ürünlerimiz, Halı, işlenmiş petrol ürünleri, elektrik panoları, inşaat demiri ve mobilyadır.

Başlıca ithal ürünlerimiz, Petrol ve kimyasal ürünlerdir.

Yükünüzü en uygun rotalar ile planladığımız sürede varış noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, sizin için hazırlayacağımız parsiyel taşıma planı ile uygun gördüğünüz takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.