Slovakya


Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça sık kullanılan bir yöntem olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir taşımacılık biçimi halini almıştır. Belirlenen rotalarda Slovakya parsiyel hizmetleri için düzenli olarak araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili ayrıntıları operasyon birimimize bildirdikten sonra, ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en ideal rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Slovakya parsiyel taşımacılık hususunda hizmet vermekte olan Hazar Lojistik bu konuda uzman profesyonel bir kadro ile tüm Slovakya parsiyel taşımacılık hizmetlerini üst düzey performans, uygun maliyetler dahilinde sağlamaktadır.

Yükünüzün niteliği ne olursa olsun, uygun taşımacılık vasıtaları ile taşınacağından ve teslim noktasına sorunsuz bir biçimde iletileceğinden emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün niteliğine göre, uygun araçlar ile belirli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı teslim noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Slovakya parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli farkımız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak, yükünüz ile ilgili bilgilendirmeleri sürekli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

İhraç edilen başlıca ürünler, Binek otomobilleri, tekstil ürünleri, bakırdan demetlenmiş teller, kablolar, örme halatlar ve benzerleri, alüminyum saclar

İthal edilen başlıca ürünler, Binek otomobilleri, kauçuktan yeni dış lastikler, karayolu taşıtları için aksam, parça ve aksesuarlar, hava veya vakum pompaları

Yükünüzü en ideal rotalar ile planlanan sürede teslim noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, sizin için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile uygun gördüğünüz takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.