Rusya


Rusya parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli fark, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak ve teknolojik yenilikleri etkin kullanarak, yükünüz ile ilgili bilgileri düzenli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Rusya parsiyel taşımacılık hizmetlerine belirli aralıklarla devam etmekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel personelleri ile tüm Rusya parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, uygun fiyat ve maliyetler dahilinde sağlamaktadır.

Yükünüzün cinsi ne olursa olsun, en uygun araçlar ile taşınacağından ve varış noktasına problemsiz bir biçimde ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait yüklerin bulunduğu bir nakliye çeşidi olarak, ekonomik maliyet avantajının getirdiği uygun fiyat olanakları ile ön plana çıkan oldukça yaygın kullanılan bir entegre taşımacılık biçimidir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça yaygın kullanılan bir taşımacılık yöntemi olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir nakliye biçimi haline gelmiştir. Planlanan güzergahlarda Rusya parsiyel hizmetleri için belirli aralıklarla araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Rusya parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Rusya parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, ürünleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümlerimiz ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.

İhraç edilen başlıca ürünler, yaş meyve ve sebze, kara ulaşım araçları ve bunların aksam parçaları, tekstil ve hazır giyim ürünleri, elektrikli makine ve cihazlar, değişik sanayi kollarında kullanılan makine ve cihazlar, metallerden nihai ürünler ve ayakkabıdır.

İthal edilen başlıca ürünler, Mineral yakıtlar-yağlar; taşkömürü; ayçiçek, aspir ve pamuk tohumu yağları; demir ve çelik; alüminyumdur.

Firmalarımızın doğrudan Rusya’ya yönelik yatırımları 890 milyon dolar olmakla birlikte üçüncü ülkeler üzerinden Rusya’ya gerçekleştirilen yatırımlar da dikkate alındığında bu rakam yaklaşık 10 milyar dolara ulaşmaktadır. Bugüne kadar Rusya’ya yönelik müteahhitlerimizin gerçekleştirdiği toplam proje sayısı 1972 adet olup, kümülatif toplam proje bedeli 75,7 milyar dolardır.

Yükünüzü en ideal güzergahlar ile programlara uygun sürede teslim noktasına ulaştırıyor, sizler için varış sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, siz değerli müşterilerimiz için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile onayladığınız takdirde taşımacılık işlemini sorunsuzca gerçekleştiriyoruz.