Romanya


Romanya parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer firmalardan bizi ayıran en önemli fark, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak ve teknolojik yenilikleri etkin kullanarak, yükünüz ile ilgili bilgileri düzenli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Romanya parsiyel taşımacılık hizmetlerine düzenli bir biçimde devam etmekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel personelleri ile tüm Romanya parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, uygun fiyat ve maliyetler dahilinde sağlamaktadır.

Yükünüzün cinsi ne olursa olsun, en uygun araçlar ile taşınacağından ve varış noktasına problemsiz bir biçimde ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait ürünlerin bulunduğu bir taşımacılık biçimi olarak, ekonomik maliyet avantajının getirdiği uygun fiyat olanakları ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılan bir entegre taşımacılık biçimidir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça yaygın kullanılan bir taşımacılık yöntemi olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir nakliye biçimi haline gelmiştir. Planlanan güzergahlarda Romanya parsiyel hizmetleri için belirli aralıklarla araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Romanya parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Romanya parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, ürünleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümlerimiz ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.

Başlıca ihracat kalemleri, makineler ve aksamı, metaller ve metal ürünleri, tekstil ürünleridir.

Başlıca ithalat kalemleri, makineler ve aksamı, kimyasallar, mineral yakıtlar, tekstil ürünleridir.

Yükünüzü en uygun güzergahlar ile planladığımız sürede teslim noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, siz değerli müşterilerimiz için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile onayladığınız takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.