Polonya Parsiyel


Polonya parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer firmalardan bizi ayıran en önemli fark, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak ve teknolojik yenilikleri etkin kullanarak, yükünüz ile ilgili bilgileri düzenli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Polonya parsiyel taşımacılık hizmetlerine düzenli bir biçimde devam etmekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel personelleri ile tüm Polonya parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, uygun fiyat ve maliyetler dahilinde sağlamaktadır.

Yükünüzün cinsi ne olursa olsun, en uygun araçlar ile taşınacağından ve varış noktasına problemsiz bir biçimde ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait ürünlerin bulunduğu bir taşımacılık biçimi olarak, ekonomik maliyet avantajının getirdiği uygun fiyat olanakları ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılan bir entegre taşımacılık biçimidir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça yaygın kullanılan bir taşımacılık yöntemi olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir nakliye biçimi haline gelmiştir. Planlanan güzergahlarda Polonya parsiyel hizmetleri için belirli aralıklarla araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Polonya parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Polonya parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, ürünleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümlerimiz ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.

Başlıca ihracat kalemleri, karayolu taşıtları için aksam, parça ve aksesuarlar, binek otomobilleri, mobilya, monitörler ve projektörlerdir.

Başlıca ithalat kalemleri, binek otomobilleri, ham petrol, karayolu taşıtları için aksam, parça ve aksesuarlar, ilaçlardır.

Yükünüzü en uygun güzergahlar ile planladığımız sürede teslim noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, siz değerli müşterilerimiz için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile onayladığınız takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.