Pakistan


Pakistan parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer firmalardan bizi ayıran en önemli fark, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak ve teknolojik yenilikleri etkin kullanarak, yükünüz ile ilgili bilgileri düzenli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Pakistan parsiyel taşımacılık hizmetlerine düzenli bir biçimde devam etmekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel personelleri ile tüm Pakistan parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, uygun fiyat ve maliyetler dahilinde sağlamaktadır.

Yükünüzün cinsi ne olursa olsun, en uygun araçlar ile taşınacağından ve varış noktasına problemsiz bir biçimde ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün türüne göre, uygun araçlar ile düzenli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı varış noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça yaygın kullanılan bir taşımacılık yöntemi olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir nakliye biçimi haline gelmiştir. Planlanan güzergahlarda Pakistan parsiyel hizmetleri için belirli aralıklarla araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili ayrıntılı bilgileri operasyon birimimize bildirdikten sonra, operasyon birimimize bağlı ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en güvenli rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Pakistan başlıca ihraç ürünleri, Haberleşme ses kayıt cihazları, makine/teçhizat, tekstildir.

Pakistan başlıca ithalat Ürünleri, tekstil hammaddesi ve ürünleri, plastik mamuller, organik kimyasallardır.

Pakistan’da 17 Türk firması faaliyet göstermektedir. Türk yatırımları ağırlıklı olarak enerji, finans, altyapı projeleri ve müteahhitlik sektörlerindedir.

Türkiye’de toplam 233 Pakistan sermayeli firma bulunmaktadır. 2002-2019 döneminde Pakistan firmalarının ülkemize yaptığı doğrudan yatırım miktarı 80 milyon Dolar’dır. Söz konusu firmalar ağırlıklı olarak otomotiv, elektronik, telekomünikasyon, makine, ticaret ve bankacılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir

Yükünüzü en uygun güzergahlar ile planladığımız sürede teslim noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, siz değerli müşterilerimiz için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile onayladığınız takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.