Macaristan


Macaristan parsiyel taşımacılık hizmetlerine aralıksız bir biçimde devam etmekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel çalışanları ile tüm Macaristan parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, uygun fiyat ve maliyetler dahilinde vermektedir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça yaygın kullanılan bir taşımacılık yöntemi olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir nakliye biçimi haline gelmiştir. Planlanan güzergahlarda Macaristan parsiyel hizmetleri için belirli aralıklarla araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili ayrıntılı bilgileri operasyon birimimize bildirdikten sonra, operasyon birimimize bağlı ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en güvenli rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Yükünüzün türü ne olursa olsun, en ideal araçlar ile taşınacağından ve varış noktasına problemsiz bir biçimde ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün türüne göre, uygun araçlar ile düzenli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı varış noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Macaristan parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli farkımız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak, yükünüz ile ilgili bilgileri düzenli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

2018 yılında Macaristan ile Türkiye arası ikili ticaret hacmi 2,4 milyar Dolar (ihracatımız 1.18 milyar Dolar, ithalatımız 1,25 milyar Dolar) olarak gerçekleşmiştir. Bu rakam 2018 yılına kıyasla % 4’lük bir düşüşe tekabül etmektedir.

Macaristan’ın ihraç edilen başlıca ürünleri, Kara ulaşım araçları, giyim eşyası ve aksesuarları, metallerden nihai ürünler, tekstil elyafı ve mamulleri, elektrikli makina ve cihazlardır.

Macaristan’ın ithal edilen başlıca ürünleri, Kara ulaşım araçları, elektrikli makina ve cihazlar, değişik sanayi kollarında kullanılan makina ve cihazlar, haberleşme, hayal-ses kayıt cihazları, organik kimyasal ürünler, büro makinaları, bilgi işlem makinalarıdır.

Yükünüzü en uygun güzergahlar ile planladığımız sürede teslim noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, siz değerli müşterilerimiz için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile onayladığınız takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.