Kuveyt


Kuveyt parsiyel taşımacılık hizmetlerine sorunsuz bir biçimde devam etmekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel çalışanları ile tüm Kuveyt parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, uygun fiyat ve maliyetler dahilinde vermektedir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça yaygın kullanılan bir taşımacılık yöntemi olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir nakliye biçimi haline gelmiştir. Planlanan güzergahlarda Kuveyt parsiyel hizmetleri için belirli aralıklarla araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili detaylı bilgileri operasyon birimimize bildirdikten sonra, operasyon birimimize bağlı ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en güvenli rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Kuveyt’in başlıca ihracat kalemleri, Ham petrol, mineral yakıtlar ve yağlar, organik kimyasallar, motorlu taşıtlar , plastik ve mamulleridir.

Kuveyt’in başlıca ithalat kalemleri, Motorlu taşıtlar, makine, elektrikli ve elektronik ekipmanlar, demir ve inşaat malzemeleridir.

Kuveyt, Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü’nün (OPEC) 5 kurucu üyesinden biridir. Kuveyt’in günlük petrol üretimi 2019 yılında günlük 2,63 milyon varil olarak gerçekleşmiştir. Son yıllarda petrol fiyatlarında yaşanan düşüş, 2014-2015 ve 2016-2017 yıllarında Kuveyt ekonomisinin küçülmesine ve bütçe açığının önemli bir gündem maddesi haline gelmesine neden olmuştur.

Yükünüzün türü ne olursa olsun, en ideal araçlar ile taşınacağından ve varış noktasına problemsiz bir biçimde ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün türüne göre, uygun araçlar ile düzenli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı varış noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Kuveyt parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli farkımız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak, yükünüz ile ilgili bilgileri düzenli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Yükünüzü en ideal rotalar ile planladığımız sürede varış noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, sizin için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile uygun gördüğünüz takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.