Katar Parsiyel


Katar parsiyel taşımacılık konularında hizmetlerini aralıksız bir biçimde devam ettirmekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel bir ekip ile tüm Katar parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, uygun fiyat ve maliyetler dahilinde vermektedir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça sıklıkla kullanılan bir taşıma yöntemi olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir taşımacılık biçimi haline gelmiştir. Belirlenen rotalarda Katar parsiyel hizmetleri için belirli aralıklarla araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili detaylı bilgileri operasyon birimimize bildirdikten sonra, operasyon birimimize bağlı ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en güvenli rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Yükünüzün türü ne olursa olsun, en uygun araçlar ile taşınacağından ve varış noktasına problemsiz bir biçimde ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün türüne göre, uygun araçlar ile düzenli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı varış noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Katar parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli farkımız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak, yükünüz ile ilgili bilgileri düzenli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Başlıca ithalat kalemleri: Makine ve cihazlar, taşıtlar, elektronik-elektrikli aletler, mücevherat aksamı.

Başlıca ihracat kalemleri : Petrol bazlı hidrokarbonlar, petrol türevleri, işlenmemiş alüminyum, kimyasal gübre.

Türkiye ile Katar arasındaki ticaret hacmi 2019 yılı sonu itibariyle 1,4 milyar ABD Doları’nın üzerinde gerçekleşmiştir.

Katar ve Türkiye arasındaki ikili ticaret hacmi, iki ülkenin coğrafi yakınlığı, tarihi bağları ve her iki ekonominin ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda daha da büyüme potansiyeli taşımaktadır.

Katar’la gelişen ekonomik ilişkilerimize koşut olarak ülkemiz Katar vatandaşları için önemli bir turizm güzergahı haline gelmiştir.

Yükünüzü en ideal rotalar ile planladığımız sürede varış noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, sizin için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile uygun gördüğünüz takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.