İtalya


İtalya parsiyel taşımacılık konularında hizmetlerini sürdürmekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel bir ekip ile tüm İtalya parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, düşük fiyat ve maliyetler dahilinde vermektedir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça yaygın kullanılan bir yöntem olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir taşımacılık şeklini almıştır. Belirli rotalarda İtalya parsiyel hizmetleri için düzenli olarak araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili cinsi, miktarı gibi bilgileri operasyon birimimize bildirdikten sonra, operasyon birimimize bağlı ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en güvenli rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Yükünüzün niteliği ve niceliği ne olursa olsun, en ideal araçlar ile taşınacağından ve varış noktasına problemsiz bir biçimde ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün türüne göre, uygun araçlar ile düzenli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı varış noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

İtalya parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli farkımız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak, yükünüz ile ilgili bilgileri düzenli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Başlıca ihracat kalemleri, Makine ve ulaşım araçları, kimyevi ürünler, gübre ve plastik materyaller, ilaç ve farmakoloji ürünleri, tekstil, rafine petrolden elde edilen ürünler ve otomobil ve motorlu araç aksesuarlarıdır.

Başlıca ithalat kalemleri, Ulaşım araçları, ham petrol, kimyevi ürünler, gübre ve plastik materyaller, ilaç ve farmakolojik ürünler, değerli metaller ve doğal gazdır.

Ülkemizde 1.500’ü aşkın İtalyan sermayeli şirket faaliyet göstermektedir.

İtalya’dan 2002-2019 döneminde ülkemize toplam 3,7 milyar Dolar yatırım yapılmıştır. 2018 yılında İtalya ülkemize 523 milyon Dolarlık uluslararası doğrudan yatırım girişiyle Hollanda’dan sonra ikinci sırada yer almıştır.

Yükünüzü en uygun rotalar ile planladığımız sürede varış noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, sizin için hazırlayacağımız parsiyel taşıma planı ile uygun gördüğünüz takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.