Irak


Irak parsiyel taşımacılık konularında hizmet vermekte olan Hazar Lojistik konusunda uzman profesyonel bir ekip ile tüm Irak parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, uygun fiyat ve maliyetler dahilinde vermektedir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça sık kullanılan bir yöntem olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir taşımacılık biçimi halini almıştır. Belirlenen rotalarda Irak parsiyel hizmetleri için düzenli olarak araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili ayrıntıları operasyon birimimize bildirdikten sonra, ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en ideal rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Yükünüzün niteliği ne olursa olsun, uygun araçlar ile taşınacağından ve teslim noktasına sorunsuz bir biçimde iletileceğinden emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün niteliğine göre, uygun araçlar ile belirli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı teslim noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Irak parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli farkımız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak, yükünüz ile ilgili bilgilendirmeleri sürekli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Başlıca ihraç ürünlerimiz: Çeşitli mamul eşya, hububat, tekstil ürünleri, gıda, mobilya, makine, demir-çelik ürünleri.

Başlıca ithalat ürünlerimiz: Taşkömürü katranı ve ham petrolden ürünler, altın (işlenmemiş).

Türkiye-Irak İş Konseyi 2001 yılında kurulmuştur. Son İş Konseyi toplantısı 11-12 Temmuz 2017 tarihlerinde İstanbul’da DEİK’in ev sahipliğinde düzenlenmiştir. Türkiye-Irak İş Konseyi’nin sponsorluğunda, 19 Nisan 2019 tarihinde İstanbul’da Irak’taki güncel ekonomik gelişmeler ve işbirliği imkanlarına ilişkin bir değerlendirme toplantısı yapılmıştır.

Yükünüzü en ideal rotalar ile planlanan sürede teslim noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, sizin için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile uygun gördüğünüz takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.