İngiltere


İngiltere parsiyel taşımacılık konularında faaliyet göstermekte olan Hazar Lojistik bu alanda uzman profesyonel bir ekip ile tüm İngiltere parsiyel taşımacılık hizmetlerini üstün performans, ideal fiyat ve maliyetler dahilinde vermektedir.

Türkiye’de parsiyel taşımacılık oldukça yaygın kullanılan bir yöntem olup maliyet avantajı ile siz değerli müşterilerimiz için vazgeçilmez bir taşımacılık şeklini almıştır. Belirli rotalarda İngiltere parsiyel hizmetleri için düzenli olarak araç sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Yükünüz ile ilgili detayları operasyon birimimize bildirdikten sonra, ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek uygun fiyat ve en ideal rotalar ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

Yükünüzün niteliği ne olursa olsun, uygun araçlar ile taşınacağından ve teslim noktasına sorunsuz bir biçimde iletileceğinden emin olabilirsiniz.

Parsiyel Taşıma Nedir?
Parsiyel taşımacılık yükün niteliğine göre, uygun araçlar ile belirli periyodlar dahilinde bir araça birden fazla sahibi bulunan yüklerin yerleştirilmesi ve aynı araç ile bu yüklerin farklı veya aynı varış noktalarına ulaşmalarının sağlanmasıdır.

İngiltere parsiyel taşımacılık hizmetleri konusunda Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden bizi ayıran en önemli farkımız, teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanarak, yükünüz ile ilgili güncel bilgileri sürekli olarak siz değerli müşterilerimize aktarmamızdır.

Başlıca ihracat kalemleri: Otomobil, altın, turbojetler ve diğer gaz türbinleri, ham petrol (petrol yağları ve bitümenli minerallerden elde edilen yağlar), ilaç, hava taşıtlarının aksam ve parçaları, optik ve tıbbi cihazlar.

Başlıca ithalat kalemleri: Otomobiller, ham petrol (petrol yağları ve bitümenli minerallerden elde edilen yağlar), altın (platin kaplamalı altın dâhil), turbojetler, turbopropellerler ve diğer gaz türbinleri, telefon cihazları, karayolu taşıtları için aksam ve parçalar.

İngiltere’ye, 2019 yılı verilerine göre, bir önceki yıla kıyas ile, ihracatımız % 2, ithalatımız ise % 27 azalmış; ikili ticaret hacmimiz, % 12 oranında azalmıştır. Birleşik Krallık, yaşanan düşüşe rağmen, % 4,4’lük pay ile en büyük altıncı ticaret ortağımız olma konumunu sürdürmüştür.

Yükünüzü en uygun rotalar ile planladığımız sürede varış noktasına ulaştırıyor, sizler için teslim sürelerinin önemini biliyoruz. Bu nedenle yükleriniz ile ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaştırdıktan sonra, sizin için hazırlayacağımız parsiyel taşıma programı ile uygun gördüğünüz takdirde taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz.