Hollanda


Hollanda parsiyel taşımacılık hizmetlerinde uygun fiyat ve uygun maliyet avantajı, problemsiz ve güvenilir araçlar ile taşımacılık hizmetleri prensiplerini ön planda tutuyoruz. Hollanda’ya nakliyehizmetlerimizde teknolojinin getirdiği gelişmeleri yakından takip ederek ve iyi düzeyde kullanarak, esnek ve hızlı parsiyel taşımacılık çözümleri ile her türde parsiyel yük taşımacılığını gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Taşımacılıkta kullanılan araçların içerisinde birden fazla kişiye ait ürünlerin olduğu bir nakliye biçimi olarak, ekonomik fiyat ve maliyet avantajının getirdiği olanaklar ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılmakta olan bir entegre nakliye biçimidir.

Türkiye’de Bir çok şirket Hollanda’ya parsiyel taşımacılık konusunda hizmetleri vermektedir. Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden ayrılan en önemli özelliklerimizden bir tanesi de, taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz yükler konusunda müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendiriyor ve Hollanda parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. yüklerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Hollanda parsiyel taşımacılık plan ve programımıza bağlı olarak yükleriniz için en ideal araçlar ve sevkiyat rotaları ile taşımacılık hizmetlerini sağlıyoruz.

Başlıca ihracat kalemleri: Petrol yağları ve bitümenli minerallerden elde edilen yağlar; telli telefon-telgraf için elektrikli cihazlar; otomatik bilgi işlem makineleri ve üniteleri; tedavi/koruyucu amaçlı ilaçlar (dozlandırılmış); matbaacılığa mahsus baskı makineleri, yardımcı makineler; tıp, cerrahi, dişçilik ve veterinerlik alet ve cihazları.

Başlıca ithalat kalemleri: Telli telefon-telgraf için elektrikli cihazlar; ham petrol (petrol yağları ve bitümenli minerallerden elde edilen yağlar); petrol yağları ve bitümenli minerallerden elde edilen yağlar; otomatik bilgi işlem makineleri ve üniteleri; otomobil, steyşın vagonlar, yarış arabaları.

Hollanda parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Hollanda parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, yükleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümlerimiz ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.