Hırvatistan


Hırvatistan parsiyel taşımacılık hizmetlerinde uygun fiyat ve uygun maliyet avantajı, sorunsuz ve güvenilir taşımacılık hizmetleri prensiplerini ön planda tutuyoruz. Hırvatistan’a taşımacılık hizmetlerimizde teknolojinin getirdiği gelişmeleri yakından takip ederek ve iyi düzeyde kullanarak, esnek ve hızlı parsiyel taşımacılık çözümleri ile her türde parsiyel yük taşımacılığını gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Taşımacılıkta kullanılan araçların içerisinde birden fazla kişiye ait yüklerin olduğu bir nakliye biçimi olarak, ekonomik fiyat ve maliyet avantajının getirdiği olanaklar ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılmakta olan bir entegre nakliye biçimidir.

Türkiye’de Bir çok şirket Hırvatistan’a parsiyel taşımacılık konusunda hizmetleri vermektedir. Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden ayrılan en önemli özelliklerimizden bir tanesi de, taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz yükler konusunda müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendiriyor ve Hırvatistan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. yüklerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Hırvatistan parsiyel taşımacılık plan ve programımıza bağlı olarak yükleriniz için en ideal araçlar ve sevkiyat rotaları ile taşımacılık hizmetlerini sağlıyoruz.

Başlıca ihracat kalemleri: taşıt, makine, tekstil, kimyasallar, gıda

Başlıca ithalat kalemleri: makine, taşıt, elektrikli cihazlar, kimyasallar, gıda

Ekonominin iyileştirilmesine yönelik çalışmalar Hırvatistan’da en önemli gündem maddeleri arasında yeralmıştır. Ülke ekonomisinde 2008-2014 yılları arasında devam eden ekonomik durgunluk, 2015 ve 2016 yıllarında kaydedilen pozitif büyüme oranlarıyla tersine çevrilmişse de istihdam artışı ve yaşam kalitesinin yükselmesi bağlamında henüz bir yansıması olmamıştır. Ülke ekonomisinde turizm gelirlerinin önemli bir payı mevcuttur.

Hırvatistan parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Hırvatistan parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, yükleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümlerimiz ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.