Gürcistan


Gürcistan parsiyel taşımacılık hizmetlerinde uygun fiyat ve düşük maliyet avantajı, sorunsuz ve güvenilir taşımacılık hizmetleri prensiplerini ön planda tutuyoruz. Gürcistan’a taşımacılık hizmetlerimizde teknolojinin getirdiği gelişmeleri yakından takip ederek ve üst düzeyde kullanarak, esnek ve hızlı parsiyel taşımacılık çözümleri ile her türde parsiyel yük taşımacılığını gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Taşımacılıkta kullanılan araçların içerisinde birden fazla kişiye ait yüklerin olduğu bir nakliye biçimi olarak, ekonomik fiyat ve maliyet avantajının getirdiği olanaklar ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılmakta olan bir entegre nakliye biçimidir.

Bir çok şirket Gürcistan’a parsiyel taşımacılık konusunda hizmetlerini sürdürmektedir. Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden ayrılan en önemli özelliklerimizden bir tanesi, taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz yükler hususunda müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendiriyor ve Gürcistan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. yüklerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Gürcistan parsiyel taşımacılık plan ve programımıza bağlı olarak yükleriniz için en ideal araçlar ve sevkiyat rotaları ile taşımacılık hizmetlerini sağlıyoruz.

Başlıca ihracat kalemleri : Binek otomobil ve karayolu taşıtları (%19,8), demir, cürüf ve kül (%17,8), içecekler, alkoller ve sirke (%13,7), Demir-çelik (%9,3), Eczacılık ürünleri (%4,7), sofralık meyve ve yemişler (%3,2)

Başlıca ithalat kalemleri : Mineral yakıtlar/mineral yağlar ve ürünleri (%14,2), Motorlu karayolu taşıtları (%10,1), Makineler/Mekanik aletler/ Nükleer reaktörler/kazanlar (aksamları) (%9,5), Demir, cürüf ve kül (%7), Elektrikli aletler-ekipman ve parçaları (%6,7), Eczacılık ürünleri (%4,5)

Gürcistan’da Türk sahibi veya ortağı bulunan 2 bin civarında şirket bulunmaktadır. 2020 yılı Mart ayı itibariyle, ülkemizde 327 adet Gürcistan sermayesine sahip şirket faaliyet göstermektedir.

Gürcistan’da bugüne kadar, Türk müteahhitlik firmaları tarafından 4,8 milyar Dolar değerinde 258 proje üstlenmişlerdir. Firmalarımızın Gürcistan’da üstlenmiş olduğu projeler içerisinde enerji santrali kurulumu %34’lük pay ile ilk sırada yer almaktadır.

Gürcistan parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Gürcistan parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, yükleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümlerimiz ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.