Fransa


Fransa parsiyel taşımacılık hizmetlerinde uygun fiyat ve maliyet avantajı, problemsiz ve güvenli taşımacılık hizmetleri prensiplerini ön planda tutuyoruz. Fransa’ya taşımacılık hizmetlerimizde teknolojinin getirdiği gelişmeleri yakından takip ederek ve üst düzeyde kullanarak, esnek ve hızlı parsiyel taşımacılık çözümleri ile her tip parsiyel yük taşımacılığını gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Taşımacılıkta kullanılan araçların içerisinde birden fazla kişiye ait yüklerin olduğu bir nakliye biçimi olarak, ekonomik fiyat ve maliyet avantajının getirdiği olanaklar ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılmakta olan bir entegre nakliye biçimidir.

Bir çok firma Fransa’ya parsiyel taşımacılık konusunda hizmetlerini sürdürmektedir. Hazar Lojistik olarak diğer firmalardan ayrılan en önem gösterdiğimiz özelliğimiz, taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz ürünler konusunda müşterilerimizi devamlı olarak bilgilendiriyor ve Fransa parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Fransa parsiyel taşımacılık plan ve programımıza bağlı kalarak yükleriniz için en ideal araçlar ve rotalar ile taşımacılıkhizmetlerini sağlıyoruz.

Başlıca ihracat kalemleri: Otomobil sanayi ürünleri, hazır giyim, otomobil yan sanayi ürünleri, elektrikli ev aletleri, genel kullanıma yönelik makine ve cihazlar, tekstil endüstrisi ürünleri ve elektrikli cihazlar.

Başlıca ithalat kalemleri: Uçak ve uzay endüstri ürünleri, otomobil (yan) sanayi ürünleri, genel kullanıma yönelik makine ve cihazlar, temel kimyasal, azotlu, plastik ve sentetik kauçuk ürünler.

Merkez Bankası verilerine göre 2002-2018 döneminde Fransa sermayeli firmalar tarafından ülkemize gerçekleştirilen doğrudan yatırımların toplamı 7 milyar 274 milyon Dolar tutarındadır. Aynı dönemde Türk sermayeli firmaların Fransa’ya gerçekleştirdiği doğrudan yatırımların toplamı 235 milyon Dolar olmuştur.

Fransa parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Fransa parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, yükleriniz ile ilgili tüm ayrıntıları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümlerimiz ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.