Ermenistan


Ermenistan parsiyel taşımacılık hizmetlerinde uygun fiyat ve maliyet avantajı, sorunsuz ve güvenilir taşımacılık hizmet prensiplerini ön planda tutmaya gayret gösteriyoruz. Ermenistan’a taşımacılık hizmetlerimizde teknolojinin getirdiği gelişmeleri yakından izleyerek ve iyi kullanarak, esnek ve hızlı nakliye çözümleri ile her tip parsiyel yük taşımacılığını gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait yüklerin olduğu bir nakliyat biçimi olarak, ekonomik fiyat ve maliyet avantajının getirdiği olanaklar ile ön plana çıkan oldukça yaygın kullanılan bir entegre nakliye biçimidir.

Bir çok şirket Ermenistan’a parsiyel taşımacılık konusunda hizmetlerini sürdürmektedir. Hazar Lojistik olarak diğer firmalardan ayrılan en önem gösterdiğimiz özelliğimiz, taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz ürünler konusunda müşterilerimizi devamlı olarak bilgilendiriyor ve Ermenistan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Ermenistan parsiyel taşımacılık plan ve programımıza bağlı kalarak yükleriniz için en uygun araçlar ve rotalar ile nakliye hizmetlerini sağlıyoruz.

Ermenistan ekonomisi genel olarak yatırımlara ve yurtdışında ikamet eden Ermenilerin desteğine bağlıdır. Bağımsızlığını kazanmadan önce önemli ölçüde sanayi tabanlı (kimyasallar, elektronik eşyalar, makineler, işlenmiş gıda, sentetik kauçuk, tekstil) ve dış kaynaklara bağlı idi.

Ermenistan parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Ermenistan parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, yükleriniz ile ilgili tüm ayrıntıları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümlerimiz ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.