Dubai


Dubai parsiyel taşımacılık hizmetlerinde uygun fiyat ve maliyet avantajı, problemsiz ve güvenilir taşımacılık hizmet prensiplerini ön planda tutmaya gayret gösteriyoruz. Dubai’ye taşımacılık hizmetlerimizde teknolojinin getirdiği gelişmeleri yakından izleyerek ve iyi kullanarak, esnek ve seri nakliye çözümleri ile her tip parsiyel yük taşımacılığını gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait yüklerin olduğu bir nakliyat biçimi olarak, ekonomik fiyat ve maliyet avantajının getirdiği olanaklar ile ön plana çıkan oldukça yaygın kullanılan bir entegre nakliye biçimidir.

Bir çok şirket Dubai’ye parsiyel taşımacılık konusunda hizmetlerini sürdürmektedir. Hazar Lojistik olarak diğer firmalardan ayrılan en önem gösterdiğimiz özelliğimiz, taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz ürünler konusunda müşterilerimizi devamlı olarak bilgilendiriyor ve Dubai parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Dubai parsiyel taşımacılık plan ve programımıza bağlı kalarak ürünleriniz için en uygun araç ve rotalar ile sevkiyat hizmetlerini sağlıyoruz.

Türkiye-BAE İş Konseyi, 2000 yılında Abu-Dabi Ticaret ve Sanayi Odası, Dubai Ticaret ve Sanayi Odası, BAE Ticaret ve Sanayi Odası Federasyonu, Şarjah Ticaret ve Sanayi Odası ile imzalanan anlaşma ile DEİK çatısı altında kurulmuştur. Türkiye-BAE İş Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri son olarak Dubai Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 7-9 Mayıs 2017 tarihlerinde Dubai’de düzenlenen toplantıya katılmışlardır.

Dubai parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Dubai parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, ürünleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümlerimiz ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.