Çek Cumhuriyeti


Çek Cumhuriyeti parsiyel taşımacılık konularında uygun maliyet avantajı, sorunsuz ve güvenilir taşımacılık hizmetleri prensiplerini ön planda tutuyoruz. Çek Cumhuriyeti’ne taşımacılık hizmetlerimizde teknolojinin getirdiği gelişmeleri yakından takip ederek ve olcukça iyi kullanarak, esnek ve hızlı nakliye çözümleri ile her türlü parsiyel ürün taşımacılığını gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait ürünlerin bulunduğu bir taşımacılık biçimi olarak, ekonomik maliyet avantajının getirdiği uygun fiyat olanakları ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılan bir entegre taşımacılık biçimidir.

Bir çok firma Çek Cumhuriyeti’ne parsiyel taşımacılık konusunda hizmetlerini aralıksız devam ettirmektedir. Hazar Lojistik olarak diğer firmalardan ayrılan en özen gösterdiğimiz özelliğimiz, taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz yükler ilgili müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendiriyor ve Çek Cumhuriyeti parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Çek Cumhuriyeti parsiyel taşımacılık plan ve programımıza bağlı kalarak ürünleriniz için en uygun araç ve rotalar ile sevkiyat hizmetlerini sağlıyoruz.

Başlıca ihracat kalemleri: Binek otomobiller, karayolu taşıtları için aksam, parça ve aksesuarlar, otomatik bilgi işlem makineleri, telefon cihazları.

Başlıca ithalat kalemleri: Karayolu taşıtları için aksam, parça ve aksesuarlar, otomatik bilgi işlem makineleri, telefon cihazları, binek otomobilleri

Çek Cumhuriyeti parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Çek Cumhuriyeti parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, ürünleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümlerimiz ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.