Bulgaristan


Bulgaristan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde ekonomik fiyat ve güvenli araç prensiplerini ön planda tutuyoruz. Türkiye’nin komşularından bir tanesi olan Bulgaristan’a teknolojinin avantajlarını olcukça iyi kullanarak esnek ve hızlı çözümler ile her çeşit parsiyel yük taşımacılığı gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla yük sahibine ait yüklerin taşındığı bir taşımacılık şekli olarak, ekonomik maliyet avantajı ile ön plana çıkan bir taşımacılık biçimidir.

Bir çok firma Bulgaristan’a parsiyel taşımacılık konularında hizmet vermektektedir. Hazar Lojistik olarak diğer firmalarından ayrılan en önemli özelliğimiz, taşımacılığını yaptığımız ürünler ilgili müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendiriyor ve Bulgaristan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Bulgaristan parsiyel taşımacılık programına bağlı kalarak yükleriniz için en uygun rotayı oluşturuyoruz.

Bulgaristan’ın tüm şehirlerine pariyel yüklerinizi sorunsuz bir biçimde teslim ediyoruz. Parsiyel yükleriniz için taşıma öncesinde bizimle iletişime geçerek uygun olan taşımacılık programları hakkında bilgi almanızı ve taşıma planlarınızı buna göre oluşturmanızı önemle rica ederiz.

Bulgaristan Avrupa’da önemli bir yeri olan ekonomilerden bir tanesi olması ve Türkiye ile ticaret hacminin oldukça gelişmiş olması dolayısıyla, çok sık bir biçimde Bulgaristan parsiyel taşıma programları düzenlemekteyiz.

Bulgaristan pariyel yükleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Bulgaristan parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon personellerimiz, yükleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun maliyet ve güvenli çözümler ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.