Bosna Hersek


Bosna Hersek parsiyel taşımacılık konularında uygun fiyat avantajı, sıkıntısız ve güvenilir taşımacılık hizmetleri prensiplerini ön planda tutuyoruz. Bosna Hersek’e taşımacılık hizmetlerimizde teknolojinin getirdiği gelişmeleri yakındak takip ederek ve olcukça iyi kullanarak, esnek ve hızlı taşıma çözümleri ile her türlü parsiyel ürün taşımacılığını gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait ürünlerin bulunduğu bir taşımacılık biçimi olarak, ekonomik maliyet avantajının gelirdiği uygun fiyat olanakları ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılan bir entegre taşımacılık biçimidir.

Bir çok firma Bosna Hersek’e parsiyel taşımacılık konusunda hizmet vermektektedir. Hazar Lojistik olarak diğer firmalardan ayrılan en özen gösterdimiz özelliğimiz, taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz yükler ilgili müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendiriyor ve Bosna Hersek parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yüklerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Bosna Hersek parsiyel taşımacılık plan ve programımıza bağlı kalarak ürünleriniz için en uygun araç ve rotalar ile hizmet sağlıyoruz.

Başlıca ihracat kalemleri: metaller, tekstil, orman ürünleri

Başlıca ithalat kalemleri: makine ve yedek parça, kimyasallar, petrol, gıda

Bosna Hersek’de savaş öncesi sinai üretim yapısı ile savaş sonrası üretim yapısı farklılık arz etmektedir. Savaştan önceki dönemde metal işleme, makine üretimi, kimyasallar, ağaç işleme, gıda, tekstil ve deri sektörlerinde yoğunlaşan ve katma değeri nispeten yüksek üretim yapısı, yerini gıda işleme, metal dışı ürünler ve mineraller, ağaç işleme ve temel metaller gibi düşük katma değerli sektörlere bırakmıştır. Günümüzde ağırlıklı olarak hizmetler, bankacılık, enerji ve turizm sektörlerinde yatırımlar yapılmaktadır.

Bosna Hersek parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Bosna Hersek parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, yükleriniz ile ilgili tüm ayrıntıları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümler ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.