Birleşik Arap Emirlikleri


Birleşik Arap Emirlikleri parsiyel nakliye konularında fiyat avantajı, problemsiz ve güvenilir taşımacılık prensiplerini ön planda tutuyoruz. Birleşik Arap Emirlikleri’ne taşımacılık hizmetlerimizde teknolojinin getirdiği yenilikleri olcukça iyi kullanarak esnek ve hızlı taşıma çözümleri ile her türlü parsiyel yük taşımacılığı gerçekleştirebilmekteyiz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait ürünlerin taşındığı bir nakliye şekli olarak, ekonomik fiyat avantajının gelirdiği uygun maliyet olanakları ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılan bir entegre nakliye biçimidir.

Bir çok şirket Birleşik Arap Emirlikleri’ne parsiyel taşımacılık konusunda hizmet vermektektedir. Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden ayrılan en özen gösterdimiz özelliğimiz, taşımacılık konusunda hizmet verdiğimiz yükler ilgili müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendiriyor ve Birleşik Arap Emirlikleri parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yüklerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Birleşik Arap Emirlikleri parsiyel taşımacılık plan ve programımıza bağlı kalarak ürünleriniz için en uygun araç ve rotalar ile hizmet sağlıyoruz.

Başlıca ihracat kalemleri: Ham petrol, hidrokarbon ürünleri, altın, mücevherat, plastikler, elektrik ve elektronik ürünler, makinalar ve motorlu taşıtlar.

Başlıca ithalat kalemleri: Altın (işlenmemiş/yarı-işlenmiş), kıymetli taşlar/mücevherat, makinalar, elektrik ve elektronik ürünler, hava taşıtları, motorlu taşıtlar ve yedek parçaları, petrol ürünleri, plastikler, hazır giyim, demir-çelik

Birleşik Arap Emirlikleri parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Birleşik Arap Emirlikleri parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon bölümündeki personellerimiz, yükleriniz ile ilgili tüm ayrıntıları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümler ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.