Belçika


Belçika parsiyel taşımacılık konularında uygun maliyet avantajı, sorunsuz ve güvenilir hizmet prensiplerini ön planda tutuyoruz. Belçika’ya taşımacılık işlemlerinde teknolojinin avantajlarını olcukça iyi kullanarak esnek ve hızlı hizmet çözümleri ile her tipte parsiyel ürün taşımacılığı gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait yüklerin taşındığı bir taşımacılık şekli olarak, ekonomik fiyat avantajı ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılan bir entegre taşımacılık biçimidir.

Bir çok şirket Belçika’ya parsiyel taşımacılık konusunda hizmet vermektektedir. Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden ayrılan en önemli özelliğimiz, taşımacılık hizmetleri verdiğimiz yükler ilgili müşterilerimizi devamlı olarak bilgilendiriyor ve Belçika parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yüklerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Belçika parsiyel taşımacılık programımıza bağlı kalarak yükleriniz için en uygun sevkiyat rotasını oluşturuyoruz.

Başlıca ihracat kalemleri: Otomobil, steyşın vagonlar, yarış arabaları; tedavide/korunmada kullanılmak üzere hazırlanan ilaçlar, petrol yağları ve bitümenli minerallerden elde edilen yağlar, elmaslar.

Başlıca ithalat kalemleri: Otomobil, steyşın vagonlar, yarış arabaları; tedavide/korunmada kullanılmak üzere hazırlanan ilaçlar, petrol yağları ve bitümenli minerallerden elde edilen yağlar, elmaslar.

2002-2018 yılları arasında ülkemizden Belçika’ya yapılan doğrudan yatırımların toplamı 335 milyon Dolar olmuştur.

Belçika parsiyel taşımacılık işleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Belçika parsiyel taşımacılık planlamalarımız ile ilgilenen operasyon personellerimiz, ürünleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun fiyat ve güvenli çözümler ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.