Belarus


Belarus parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde en uygun fiyat avantajı ve güvenilir hizmet prensiplerini ön planda tutuyoruz. Belarus’a taşımacılık işlemlerinde teknolojinin avantajlarını olcukça iyi kullanarak esnek ve hızlı hizmet çözümleri ile her türlü parsiyel yük taşımacılığı gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait yüklerin taşındığı bir taşımacılık şekli olarak, ekonomik maliyet avantajı ile ön plana çıkan oldukça sık kullanılan bir entegre lojistik biçimidir.

Bir çok şirket Belarus’a parsiyel taşımacılık konularında hizmet vermektektedir. Hazar Lojistik olarak diğer şirketlerden ayrılan en önemli özelliğimiz, nakliyesini gerçekleştirdiğimiz yükler ilgili müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendiriyor ve Belarus parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Belarus parsiyel taşımacılık planına bağlı kalarak yükleriniz için en uygun rotayı oluşturuyoruz.

Belarus’un tüm şehirlerine parsiyel yüklerinizi sorunsuz bir biçimde teslim edebiliyoruz. Parsiyel yükleriniz için taşımacılık öncesinde bizimle iletişime geçerek uygun olan taşımacılık planları hakkında bilgi almanızı ve taşıma programlarınızı buna göre belirlemenizi önemle rica ederiz.

Belarus Cumhuriyeti, gelişmiş sanayisi, hizmet ve tarım sektörleri ile ihracata önem veren bir ülke olarak tanınmaktadır. Yük araçları, traktör, yol, potasyum gübreleri, inşaat ve kamu hizmet araçları ihracatında dünya liderleri arasında kendisine ön sırada yer bulmuştur.

Ülke ekonomisinde gelişmiş hizmet ve sanayii sektörünün yanısıra tarımda büyük bir yer edinmiştir.Tarımın üretimdeki payı %9’dur.

Belarus parsiyel yükleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Belarus parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon personellerimiz, yükleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun maliyet ve güvenli çözümler ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.