Bahreyn


Bahreyn parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde uygun maliyet avantajı ve güvenli hizmet prensiplerini ön planda tutuyoruz. Bahreyn’e teknolojinin avantajlarını olcukça iyi kullanarak esnek ve hızlı hizmet çözümleri ile her çeşit parsiyel yük taşımacılığı gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla kişiye ait yüklerin taşındığı bir taşımacılık şekli olarak, ekonomik fiyat avantajı ile ön plana çıkan oldukça yaygın kullanılan bir taşımacılık biçimidir.

Bir çok firma Bahreyn’e parsiyel taşımacılık konularında hizmet vermektektedir. Hazar Lojistik olarak diğer firmalarından ayrılan en önemli özelliğimiz, taşımacılığını yaptığımız ürünler ilgili müşterilerimizi sürekli olarak bilgilendiriyor ve Bahreyn parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Bahreyn parsiyel taşımacılık planına bağlı kalarak yükleriniz için en uygun rotayı oluşturuyoruz.

Bahreyn’in tüm şehirlerine pariyel yüklerinizi problemsiz bir biçimde teslim ediyoruz. Parsiyel yükleriniz için taşımacılık öncesinde bizimle iletişime geçerek uygun olan taşımacılık planları hakkında bilgi almanızı ve lojistik planlarınızı buna göre oluşturmanızı önemle rica ederiz.

Ekonomide tarihsel olarak Bahreyn, petrol üretimi ve inci üretimi ile tanınmaktadır. Fakat 20. yüzyılda petrol tüketiminin artması ile Petrol tüm arap ülkelerinde olduğu gibi, Bahreyn’de de lokomotif güç olmuştur.

Başlıca ihraç ürünlerimiz: Tütün ve mamulleri, demir-çelik, elektrikli aletler, halılar

Başlıca ithal ürünlerimiz: Alüminyum, demir, petrol ürünleri (petrol ve türevleri haricinde) kimyasal gübre, pamuklu ürünler

Bahreyn pariyel yükleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Bahreyn parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon personellerimiz, yükleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerden öğrendikten sonra uygun maliyet ve güvenli çözümler ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.