Azerbaycan


Azerbaycan parsiyel taşımacılık ile yüklerinizi problemsiz bir biçimde belirli taşımacılık operasyonu planı ve programı dahilinde Azerbaycan’nın tüm şehirlerine profesyonel ekibimiz ve modern araç filomuz ile ulaştırıyoruz.

Azerbaycan Kafkasya’da bulunan bir ülkedir ve Türkiye ile ticareti oldukça gelişmiş durumdadır. Ilımlı bir iklime sahip Azerbaycan’a Türkiye’den yük seferleri oldukça fazla yapılmaktadır. Bu nedenle Azerbaycan parsiyel taşımacılık hizmetleri fazlaca kullanılmaktadır. Azerbaycan petrol ve doğalgaz bakımından da oldukça zengindir.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Taşımacılık araçları içerisinde birden fazla yük sahibine ait olan yüklerin bir arada olduğu bir taşımacılık şeklidir ve maliyet avantajı ile ön plana çıkmaktadır. Parsiyel taşımacılık müşteriler tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir ve bunun bir diğer sebebi ise yüklerini taşıtanlara sağladığı kolaylıktır. Parsiyel taşımacılık çözümleri tehlikeli madde sınıfı dışında kalan yükler için son derece uygundur.

Azerbaycan parsiyel taşımacılık hizmetlerinde Hazar Lojistik olarak yüklerinizin durumu hakkında siz değerli müşterilerimizi yükleme noktasından teslim noktasına kadar düzenli bir biçimde bilgilendiriyor, Azerbaycan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde şeffaflığa özen gösteriyoruz.

Taşımasını yapıtığımız yükleriniz, yükleme noktalarından teslim noktalarına kadar özenli bir biçimde takip edilmektedir. Yüklerinizin konum ve durumları hakkında profesyonel operasyon ekibimiz koordine bir şekilde sizlere bilgi sunmaktadır. Hazar Lojistik teknolojinin getirdiği tüm yeniliklerden sonuna kadar faydalanıp yüklerinizi teslim noktalarına ulaşana kadar siz değerli müşterilerine olan sorumluluk hissiyatı ile dikkatli bir biçimde takip etmektedir.

Azerbaycan parsiyel taşımacılık hakkında detaylı bilgi ve operasyonlarımız ile ilgili planlanan lokasyon kalkış ve varış tarihleri ile ilgili bilgileri uzman operasyon ekibimize ekibimize ulaşarak, alabilirsiniz. Uzaman operasyon personellerimiz ile iletişime geçtikten sonra, personellerimiz yükünüze uygun kalkış programları uygun yükleme ve tarihleri, maliyet, rota ve diğer detaylar hakkında en uygun maliyetli planlamayı yaparak sizlere dönüş sağlayacaklardır. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.