Avusturya


Avusturya parsiyel taşımacılık ile ürün veya yüklerinizi sorunsuz bir biçimde belirli bir plan ve program dahilinde Avusturya’nın tüm şehirlerine profesyonel ekibimiz ve modern araç filomuz ile ulaştırıyoruz.

Avusturya Orta Avrupa’da yer alan ekonomik ve ticari anlamda gelişmiş bir Avrupa Birliği ülkesidir. Avusturya’nın büyük bölümü, karasal ve okyanus etkileri gösteren Orta Avrupa geçiş iklimi etkisi altındadır. Ülkenin %47’si ormanlardan oluşmaktadır. Avusturya ekonomisi turizm, sanayi ve tarıma dayalıdır.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Taşımacılıkta kullanılan araçlar içerisinde birden fazla yük sahibine ait olan yüklerin bir arada olduğu bir taşımacılık şeklidir ve maliyet avantajı ile ön plana çıkmaktadır. Parsiyel taşımacılık müşteriler tarafından oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir ve bunun bir diğer sebebi ise müşterilere sağladığı kolaylıktır. Parsiyel taşımacılık hizmetleri tehlikeli madde sınıfı dışındaki yükler için son derece uygundur.

Avusturya parsiyel taşımacılık hizmetlerinde Hazar Lojistik olarak yüklerinizin durumu hakkında siz değerli müşterilerimizi yükleme noktasından teslim noktasına kadar düzenli bir biçimde bilgilendiriyor, Avusturya parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde şeffaflığa özen gösteriyoruz.

Taşımasını yapıtığımız yükleriniz, yükleme noktalarından teslim noktalarına kadar özenli bir biçimde takip edilmektedir. Yüklerinizin konum ve durumları hakkında profesyonel operasyon ekibimiz koordine bir şekilde sizlere bilgi sunmaktadır. Hazar Lojistik teknolojinin getirdiği tüm özelliklerden sonuna kadar faydalanıp yüklerinizi teslim noktalarına ulaşana kadar siz değerli müşterilerine olan sorumluluk hissiyatı ile takip etmektedir.

Avusturya parsiyel taşımacılık hakkında detaylı bilgi ve operasyonlarımız ile ilgili planlanan lokasyon kalkış ve varış tarihleri ile ilgili bilgileri uzman operasyon ekibimize ekibimize ulaşarak, alabilirsiniz. Uzaman operasyon personellerimiz ile iletişime geçtikten sonra, personellerimiz yükünüze uygun kalkış programları uygun yükleme ve tarihleri, maliyet, rota ve diğer detaylar hakkında en uygun maliyetli planlamayı yaparak sizlere dönüş sağlayacaklardır. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.