Almanya


Almanya parsiyel taşımacılık hizmetleri gelişen teknoloji ve imkanlar ile oldukça ilerlemiş, parsiyel taşımacılık konularında çeşitli avantajlara imkan tanımıştır.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla yük sahibine ait yüklerin taşındığı bir taşımacılık şeklidir ve maliyet avantajı ile ön plana çıkmaktadır.

Almanya Avrupa Birliği’nin önemli üyelerinden ve Türkiye ile ticareti oldukça gelişmiş bir ülkedir. Almanya uluslar arası ekonomide bir lokomotif görevi görmekte ve üretimlerinin bir çoğunu yurt dışına satmaktadır. Makine endüstrisi alanından oldukça gelişmiş bir konuma sahiptir.

Almanya parsiyel taşımacılık işlemlerinizde Hazar Lojistik olarak taşımacılığı yaptığımız yükleriniz ile ilgili müşterilerimizi sürekli bilgilendiriyor ve Almanya parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde şeffaf olmaya dikkat ediyoruz.

Parsiyel Taşımacılığın Avantajları Nelerdir?
Parsiyel taşımacılık belirli plan ve programlara göre yapıldığından, maliyet konusunda oldukça avantajlıdır.

Ürünleriniz yükleme noktalarında çıkıp, teslim noktalarına ulaşana kadar süre içerisinden ürünün konumu ve durumu ile ilgili detayları müşterimiz ile paylaşıyoruz. Teknolojinin tüm avantajlarını kullanıyor ve ürünlerinin teslim yerlerine sorunsuz ulaşmalarını sağlıyoruz.

Almanya parsiyel taşımacılık programlarımız için lütfen ürün bilgileriniz ile birlikte operasyon ekibimizdeki arkadaşlarımız ile iletişime geçiniz. Operasyon ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra yük programları, uygun yükleme ve teslim tarihleri, maliyet, rota ve diğer detaylar ile ilgili operasyon ekibimiz sizinle iletişime geçecek ve en uygun planlamayı oluşturacaktır. Onayınız sonrasında yükleriniz özenli bir biçimde taşınıp, teslim noktalarına sorunsuz ulaştırılacaktır.