Afganistan


Afganistan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde uygun fiyat ve güvenli taşıma prensiplerini ön planda tutuyoruz. Ortadoğu ülkelerinden bir tanesi olan Afganistan’a teknolojinin avantajlarını olcukça iyi kullanarak değişen ihtiyaç ve taleplere göre çözümlerimiz ile her çeşit parsiyel yük taşımacılığı gerçekleştirebiliyoruz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?
Araçların içerisinde birden fazla yük sahibine ait yüklerin taşındığı bir taşımacılık şekli olarak, ekonomik maliyet avantajı ile ön plana çıkan bir taşımacılık biçimidir.

Bir çok firma Afganistan’a parsiyel taşımacılık konularında hizmet vermektektedir. Hazar Lojistik olarak diğer firmalarından ayrılan en önemli özelliğimiz, taşımacılığını yaptığımız ürünler ilgili müşterilerimizi düzenli olarak bilgilendiriyor ve Afganistan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi depolarınızdan veya kapınızdan aldıktan sonra Afganistan parsiyel taşımacılık programına bağlı kalarak ürünleriniz için en uygun rotayı oluşturuyoruz.

Afganistan’ın tüm şehirlerine pariyel ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Parsiyel ürünleriniz için taşıma öncesinde bizimle iletişime geçerek uygun olan taşımacılık programları hakkında bilgi almanızı ve taşıma planlarınızı buna göre oluşturmanızı önemle rica ederiz.

Afganistan Orta Asya’da önemli bir yeri olan ekonomilerden bir tanesi olması ve Türkiye ile ticaret hacminin oldukça gelişmiş olması dolayısıyla, çok sık bir şekilde Afganistan parsiyel taşıma programları düzenlemekteyiz.

Afganistan parsiyel ürünleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Afganistan parsiyel taşımacılık programlarımız ile ilgilenen operasyon personellerimiz, ürünleriniz ile ilgili tüm detayları sizlerdenöğrendikten sonra uygun maliyet ve güvenli çözümler ile sizlere dönüş sağlayacaklardır.